Tuntiaikataulu

PDF-tiedostoLASTEN tuntiohjelma KEVÄT2019.pdf (20 kB)
LASTEN JA NUORTEN TUNTILUKKARI KEVÄTKAUSI 2019
  
  
  

 

 Tästä linkistä voit katsoa ryhmien vapaita paikkoja

 

LASTEN JA NUORTEN TUNTIOHJELMA KEVÄT 2019

AIKA

MAANANTAITIISTAIKESKIVIIKKOTORSTAISUNNUNTAI
13.00
-14.30
    

Tanssiliikunta,
jatkava 15-16 v.
Asemanpellon koulu
Saija Halminen

16.00
-17.00
    

Joukkuevoimistelu
Stara 6-7v.
Järnefeltin koulu
Päivi Nissinen
Pinja Lahtinen

17.30
-18.15
 

Lasten voimistelu 6-9v.
Järnefeltin koulu
Tessa Lehti

Telinevoimistelu 4-5v.
Kisakallio
Marja Katajavuori
Pinja Lahtinen

Akromix 6-8v.
Ojaniitun koulu
Pauliina Jurvanen
Melissa Raikerus

 
17.30
-18.15
 

Perhetemppukoulu 3-6v.
Roution koulu
Marja Katajavuori
Iida Stenberg

Telinevoimistelu 6-7v.
Kisakallio
Päivi Nissinen
Emilia Jyrkinen

Satujumppa 3-4v.
Metsolan koulu
Pinja Osara
Sanna Kuparinen

 
17.30
-18.15
 

Jazztanssi 5-6v.
Metsolan koulu
Viivi Mettinen
Sanna Kuparinen

   
17.45
-18.30
  

Telinevoimistelu 8-9v.
Kisakallio
Tessa Lehti
Oona Peltonen

  
18.00
-18.45

Tanssillinen
voimistelu 6-7v.
Ojaniitun koulu
Sanna Nurmesniemi
Emilia Jyrkinen

KiddieJam® 3-4v.
Asemanpellon
koulu

Sanna Sassi,
Viivi Takala

 

Tanssiliikunta 4-5v.
Ojaniitun koulu
Johanna Lehtinen

  
18.15
-19.00
 

Jazztanssi 7-9v.
Metsolan koulu
Viivi Mettinen

 

Joukkuevoimistelu 6-7v.
Kisakallio
Päivi Nissinen
Pinja Lahtinen

  
18.15
-19.00
  

Telinevoimistelu 10-13v.
Kisakallio
Laura Nevalainen

Dancemix 9-11v. Metsolan koulu
Pinja Osara

 
18.30
-19.15

Tanssiliikunta 4-6v.
Metsolan koulu
Vilja Osara

  

Akromix,9-11v.
Ojaniitun koulu
Pauliina Jurvanen
Melissa Raikerus

 
18.45
-19.30

 


 

Showdance 7-10v.
Ojaniitun koulu
Johanna Lehtinen

  

 

 

 

 

 

 

 ILMOITTAUTUMINEN 

Tunneille ilmoittaudutaan ilmoittautumislomakkeella. Ryhmien avoimet paikat ovat nettisivuilla. Ei puhelinilmoittautumisia.