Tuntiaikataulu

 

 Tästä linkistä voit katsoa ryhmien vapaita paikkoja

 

LASTEN JA NUORTEN TUNTIOHJELMA LUKUVUOSI 2019-2020

AIKA

MAANANTAI

TIISTAI

KESKIVIIKKO

TORSTAI

SUNNUNTAI

15.30 -17.00    

Joukkuevoimistelu
Stara 7-8v.
Järnefeltin koulu
Päivi Nissinen
Pinja Lahtinen

17.15 -18.00 

 

Telinevoimistelu 5-6v.

Kisakallio

Marja Katajavuori Emilia Jyrkinen Sanna Kuparinen

 

 
17.30 -18.15 

Perhetemppukoulu 3-6v.
Roution koulu
Marja Katajavuori
Kaisla Kaunisto

Telinevoimistelu 7-8v.
Kisakallio
Päivi Nissinen
Pinja Lahtinen

Akromix 7-8v.
Ojaniitun koulu
Pauliina Jurvanen
Iida Joutsen

 
17.30 -18.15   

Dancemix 7-9v.  Metsolan koulu

Pinja Osara Sanna Kuparinen

 
17.30 -18.15   

Showmix 7-11v. Karjalohjan koulu

Alisa Minjailo Melissa Raikerus

 
18.00 -18.45  

Telinevoimistelu 4-5v.
Kisakallio

Laura Kekkonen Iida Stenberg Janna Flinkman

  

18.00 -18.45

Satujumppa 3-4v.
Ojaniitun koulu
Sanna Nurmesniemi Emilia Jyrkinen


 

 

Tanssiliikunta 5-6v.
Ojaniitun koulu
Johanna Lehtinen Toni Lehtinen

 

  
18.00 -19.00  

Telinevoimistelu 9-10v.

Kisakallio

Marja Katajavuori Emilia Jyrkinen

  
18.15 -19.15

 


 

 

Joukkuevoimistelu 7-8v.
Kisakallio
Päivi Nissinen
Pinja Lahtinen

 

 

18.15 -19.15

  Telinevoimistelu 11-14v.
Kisakallio
Laura Nevalainen Sanna Kuparinen
  

18.15 -19.00

   

Dancemix 10-12v. Metsolan koulu
Pinja Osara Sanna Kuparinen

 
18.15 -19.00  

 

  
18.30 -19.15

Dancemix 5-6v. Metsolan koulu

Kaisla Kaunisto Milka Tuomela

 

 

 

Akromix 9-11v.
Ojaniitun koulu
Pauliina Jurvanen
Iida Joutsen

 
18.45 -19.30

 


 

Showdance 7-10v.
Ojaniitun koulu
Johanna Lehtinen Toni Lehtinen

  

 

 

 

 

 

 

 ILMOITTAUTUMINEN 

Tunneille ilmoittaudutaan ilmoittautumislomakkeella. Ryhmien avoimet paikat ovat nettisivuilla. Ei puhelinilmoittautumisia.