Tuntiaikataulu

 Tästä linkistä voit katsoa ryhmien vapaita paikkoja

 

LASTEN JA NUORTEN TUNTIOHJELMA LUKUVUOSI 2020-2021

AIKA

MAANANTAI

TIISTAI

KESKIVIIKKO

TORSTAI

SUNNUNTAI

17.00 -18.30



 

 

 

 

Joukkuevoimistelu
Stara 8-9v.
Metsolan koulu
Päivi Nissinen
Pinja Lahtinen

17.00 -17.45

 

Dancemix   5-6v. Metsolan koulu

Kaisla Kaunisto Milka Tuomela

 

 

 

 

17.15 -18.00

 

 

Telinevoimistelu 6-7v.

Kisakallio

Marja Katajavuori Janna Flinkman

Perhetemppukoulu 2-3v.

Roution koulu

Marja Katajavuori Noora Leminen

 

17.15 -18.15

 

 

Telinevoimistelu 8-9v.

Kisakallio

Päivi Nissinen  Iida Stenberg

 

 

17.30 -18.15

Satujumppa 3-4v.
Ojaniitun koulu
Sanna Nurmesniemi Emilia Jyrkinen

RYHMÄ TÄYNNÄ!

 

Telinevoimistelu 5-6v.
Kisakallio

Emilia Jyrkinen Pinja Lahtinen

        Akromix           7-8v.
Ojaniitun koulu

Pauliina Jurvanen Alisa Minjailo
Iida Joutsen

 

17.50 -18.40

 

Liiku vapaasti-tunti

Metsolan koulu

Ks. tarkemmat tiedot

 

 

 

18.00 -18.45

 

 

Telinevoimistelu 4-5v.
Kisakallio

Marja Katajavuori Janna Flinkman

Milja Karttunen

Dancemix  

8-9v.

  Metsolan koulu

Pinja Osara  Sanna Sassi

 

18.00-18.45  

Tanssiliikunta     6-7v.
Ojaniitun koulu

Johanna Lehtinen Toni Lehtinen

  

18.05 -18.50

 

 

 

Perhetemppukoulu 4-6v.

Roution koulu

Marja Katajavuori Noora Leminen

 

18.15 -19.15

 

 

Telinevoimistelu 10-13v.

Kisakallio

Marja Katajavuori Emilia Jyrkinen

 

 

18.15 -19.15

 



 

Joukkuevoimistelu Stara 8-9v.
Kisakallio
Päivi Nissinen
Pinja Lahtinen

 

 

18.30 -19.15

Nykytanssi 11-14v. Ojaniitun koulu

Emilia Jyrkinen

 

 

 

      Akromix        9-11v.
Ojaniitun koulu

Pauliina Jurvanen Alisa Minjailo
Iida Joutsen

 

18.45 -19.30

 

 

Showdance 8-10v.

Ojaniitun koulu
Johanna Lehtinen Toni Lehtinen

Dancemix

10-13v. 

Metsolan koulu

Pinja Osara  Sanna Sassi

 

 ILMOITTAUTUMINEN 

Tunneille ilmoittaudutaan ilmoittautumislomakkeella. Ryhmien avoimet paikat ovat nettisivuilla. Ei puhelinilmoittautumisia.